Idén is elindult a csokiosztás!
Ezúton is köszönjük mindenki munkáját akik a csokoládégyűjtésben akár szervezőként, akár felajánlóként részt vett! Dr. Lala a sok-sok finomságot idén is jól megutaztatta… A csokiosztásból idén sem maradhatott ki a kisvárdai Szent Damján Görögkatolikus Kórház, a fehérgyarmati…